Hakkımızda

     10.02.2004  tarihinde Paradise Property İnş.Tur. ve Tic. Ltd. Şti.ünvanıyla kurmuş olduğumuz inşaat firmamızda; Kaş ve çevre köylerinde villa,apart ve köy evleri inşaa ederek müşterilerimizi güvenilir bir çatı altında ev sahibi yapmanın gururunu yaşadık.

      10.04.2016 tarihinde gerek inşaa etmiş olduğumuz villalarda, gerekse özenle seçerek bünyemize aldığımız villalarımızda sizleri misafir edebilmek adına inşaat firmamıza ’’Kiralama Faaliyetlerini ’’ ekledik.

      Kiralama sektörüne adım attığımız andan itibaren sadece online bir satış firması olmanın dışında ;

      İşini severek yapan, eğitimini almış profesyonel ekibimizle, tatilinizde konaklayacak olduğunuz villaları özenle yazlık evinizi isteklerinize göre özenle seçen, tatilinizi klasik bir villa tatilinin yanı sıra her yönde organize eden, havaalanından evinizin kapısına kadar ulaşımınızı sağlayan, isteğiniz üzere her türlü tur organizasyonunu yapan, 7/24 ulaşılabilirlik ilkemizle tatilinize başından sonuna kadar  eşlik eden, sizleri güven çatısı altında,aile sıcaklığı ile ağırlamayı vaad eden Türsab’a bağlı ’’A Grubu Seyahat Acentası ’’ kategorisinde faaliyet gösteren kurumsal bir firmayız.

Şirket Bilgileri;

ŞİRKET ÜNVANI:Paradise Property İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi

ŞİRKET KURULUŞ YILI: 10.02.2004

ADRES :Andifli Mahallesi Çukurbağlılar Caddesi No:5/A KAŞ/ANTALYA 

MERSİS NO:0721029107300013

TÜRSAB BELGE NO: 13082

V.D.: Kaş- 721029 1073

Firmamız Kumluca Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır. Oda Sicil No.: Kaş - 1646 

Sizler için yayınlıyor olduğumuz şirket bilgilerimizin gerçekliğini ve güncelliğini, İnternet Vergi Dairesi sorgulayabilirsiniz.