Hakkımızda

      10.02.2004  tarihinde Paradise Property İnş.Tur. ve Tic. Ltd. Şti.ünvanıyla kurmuş olduğumuz inşaat firmamızda  Villalar,yazlık evler,inşaa etmek için çıktığımız yolda , onlarca Vilallar, yazlık evler inşaa ettik, köy evlerini yapılarına sadık kalarak restore ettik.Müşterilerimizi Güvenilir bir çatı altında ev sahibi yapmanın gururunu yaşadık. Ruhu olan , denize bakan , taş evler inşaa ettik.

     10.04.2016 tarihinde gerek  Kaş Ruhuyla inşaa etmiş olduğumuz villalarda, gerekse özenle seçerek bünyemize aldığımız villalarımızda, yazlık evlerimizde sizleri misafir edebilmek adına inşaat firmamıza ’’Kiralama Faaliyetlerini ’’ ekledik.

     Kiralama sektörüne adım attığımız andan itibaren sadece online bir satış firmasının olmasının dışında ;

      İşini severek yapan, eğitimini almış profosyonel ekibimizle, Tatilinize yazlık evinizi isteklerinize göre özele birebir seçen, Tatilinizi klasik bir villa Tatilinin yanı sıra her yönde organize eden, Hava Alanından evinizin kapısına kadar  ulaşımınızı sağlayan, İsteğiniz üzere her türlü tur organizasyonunu yapan, 7/24 ulaşılabilirlik ilkemizle tatilinize başından sonuna kadar  eşlik eden,  Sizleri Güven çatısı altında,aile sıcaklığı ile ağırlamayı vaad eden Türsab’a bağlı ’’A Grubu Seyahat Acentası ’’ kategorisinde faaliyet gösteren bir Villa Kiralama şirketiyiz.

Şirket Bilgileri;

ŞİRKET ÜNVANI:Paradise Property İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi

ŞİRKET KURULUŞ YILI: 10.02.2004

ADRES :Andifli Mahallesi Çukurbağlılar caddesi No:5/A KAŞ7ANTALYA 

MERSİS NO:0721029107300013

TÜRSAB BELGE NO: 13082

V.D.: Kaş- 721029 1073

Firmamız Kumluca Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlıdır. Oda Sicil No.: Kaş - 1646 

Sizler için yayımlıyor olduğumuz şirket bilgilerimizin gerçekliğini ve güncelliğini, internet vergi dairesinden sorgulayabilirsiniz.

güncelliğini TC Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı internet Vergi Dairesi’nden kontrol edebilirsiniz.

 

 

Yukarı